Parkeerhub Anthony Fokkerweg
Eén van die parkeerhubs komt aan de Anthony Fokkerweg, naast het crematorium. Hier komen 36 parkeerplaatsen voor auto’s, ruimte voor deelfietsen en deelscooters en een picknicktafel. De parkeerhub is bereikbaar via de Anthony Fokkerweg en de afslag richting het crematorium.
Definitief ontwerp gereed
In april 2025 hebben belanghebbenden kunnen reageren op het voorlopig ontwerp (VO) van de parkeerhub. We hebben daarop diverse reacties ontvangen. Deze zijn bekeken, afgewogen en waar mogelijk opgenomen in het ontwerp. Vervolgens is een definitief ontwerp gemaakt.
Hoe verder?
Nu het definitief ontwerp gereed is, is er een aanbesteding geweest voor de uitvoering van het project. De uitvoering van de werkzaamheden is begonnen in de week van 24 november 2025.
Meer informatie?
Wil je meer informatie? Kijk op de webpagina van parkeerhub Strijpse Es.